0212 227 27 83 Reklam Danışma Hattı

Web Girişim

 

Web Girişim, internet ve pazarlamanın tüm araçları ile ölçülebilir hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan, butik bir dijital ajanstır.

 

Google Adwords’ten, dijital ürün lansmanına, email pazarlamadan, E-ticarete, kurumsal siteden, web analizlerine, online stratejiden, dijital medya planlamaya kadar, hedeflerinize ulaşmanız için hangi yolların kullanılabileceğini belirliyor ve birlikte çalışıyoruz.

 

Müşterilerimizi hedeflerine ulaştırırken Google Adwords, Google Analytics, Omniture, Website Optimizer, Facebook, Twitter, Campaign Monitor, SEOMOZ, Jira, WordPress, Hootsuite, Highrise vb. bir çok ürünü bir arada kullanıyor ve Google, Yurtiçi Kargo, İdeasoft, Mynet, SadeceHosting gibi bir çok iş ortağı ile birlikte çalışıyoruz.

 

Senem Sakin
Özel turlarımızı tanıtmak Google Adwords reklamları kullanıyorduk fakat verimli değildi. Bizi ikna eden Web Girişim uzmanları satamadığımız tüm turları doldurmaya başladı. Hiç bir efor sarfetmeden yeni müşteriler geliyor.
Senem Sakin Tuna Turizm

Factsheet - Web Girisim

Web Girişim’in hizmetlerini daha detaylı inceleyebilir ya da sorularınızı iletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz…Google Adwords Sertifikalı İş Ortağı Facebook Reklamları Google Analytics Sertifikalı İş Ortağı

Dijital Pazarlamanın Sırları!


Haftalık e-bültenimize ücretsiz üye olun, tüm internet reklamcılığı, online pazarlama içerikleri ile birlikte, yeni dijital pazarlama ürünleri her hafta e-postanıza gelsin! Ayrıca Google Reklam Kılavuzu E-Kitabını da ücretsiz indirin!

E-Bültene Abone Olun