0212 227 27 83 Reklam Danışma Hattı

Facebook Pazarlaması

Ücretsiz E-Kitap!

İsim*

Soyisim*

E-posta*:

Telefon*:

Firma İsmi*:

Firma Sitesi*:

Şehir*:

Firmadaki Rolünüz*:

Firmanız interneti öncelikle ne için kullanıyor?

 

E-Kitap: İşletmeler için Facebook

İşletmeler için Facebook - Sosyal Medya Pazarlama500 Milyondan fazla kullanıcısıyla Facebook işletmelere bulunmaz fırsatlar sunuyor. Bu yüzden internet pazarlama planının olmazsa olmazı olan Facebook, özellikle ağızdan ağıza pazarlama için en önemli ve kullanışlı mecra.

Facebook pazarlaması, bugüne kadar alışılagelen reklam ve pazarlama yöntemlerinden farklılıklar taşıdığından işletmelerin hem reklamlarında, hem de topluluk yönetimi sürecinde fazlasıyla dikkatli davranması gerekmektedir.

Sonuçta Web Girişim’in “İşletmeler için Facebook” e-kitabını okuyarak, örnekleri inceleyerek, işletmeniz için Facebook pazarlaması konusunda yapabileceklerinizi öğrenebilirsiniz!

Bu e-kitabı okuduğunuzda bilecekleriniz:

  • Facebook pazarlama araçlarının kullanımı
  • Facebook sayfalarını oluştururken dikkat edilmesi gerekenler
  • Birebir iletişim kurarken yapılabilecekler
  • Facebook reklamlarında dikkat edilmesi gerekenler

Ücretsiz E-kitabı indirmek için soldaki formu doldurmanız yeterli.

*Tüm alanların doldurulması gerekmektedir

*Bilgileriniz bizim için önemli, o yüzden hiç kimseyle bilgilerinizi paylaşmıyoruz.Google Adwords Sertifikalı İş Ortağı Facebook Reklamları Google Analytics Sertifikalı İş Ortağı

Dijital Pazarlamanın Sırları!


Haftalık e-bültenimize ücretsiz üye olun, tüm internet reklamcılığı, online pazarlama içerikleri ile birlikte, yeni dijital pazarlama ürünleri her hafta e-postanıza gelsin! Ayrıca Google Reklam Kılavuzu E-Kitabını da ücretsiz indirin!

E-Bültene Abone Olun