0212 227 27 83 Reklam Danışma Hattı

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklam Vermeden önce Google Reklam Verme Kılavuzunu Ücretsiz İndirin, Google Reklam Fiyatlarını Düşürmeye Başlayın!

Ücretsiz E-Kitap!

Adınız ve Soyadınız:*

E-posta Adresiniz*:

Telefon Numaranız*:

Firmanızın Adı*:

Firmanızın Sitesi*:

Firmadaki Rolünüz*:

 

*Bilgileriniz bizim için önemli, o yüzden hiç kimseyle bilgilerinizi paylaşmıyoruz.

Google Reklam Verme Kılavuzu

Google Reklam Vermek KılavuzuGoogle Adwords ürünü ile Google, reklam vermek isteyenlere bir çok olanak sağlıyor. Google’a reklam veren işletmelerin bir çoğu bu özelliklerin farkında olmadığı için ya çok yüksek ücretler ödüyorlar ya da Google Adwords Uzmanı olmayan kişilerle çalışarak müşteri kazanım maliyetlerini artırıyorlar.

Google Adwords Sertifikalı İş Ortağı olarak 8 yıldır müşterilerimizden gelen sorular ve ihtiyaçlar için biz de Google Reklam Verme Kılavuzu hazırladık.

Google Adwords Reklamları, bugüne kadar alışılagelen reklam ve pazarlama yöntemlerinden farklılıklar taşıdığından işletmelerin Google Adwords uzmanı seçerken fazlasıyla dikkatli davranması gerekmektedir.

Google Reklam fiyatları sanıldığı kadar yüksek olmamakla birlikte, eğer doğru yönetilmezse hiç kazanç da getirmeyecek kadar pahalıya da gelebilir.

Sonuçta Web Girişim’in “Google Reklam Verme Kılavuzu” ile Google Reklamlarının size sunduklarını daha iyi kullanabilirsiniz.

Google Reklam Verme Kılavuzu’nun içinde neler var?

  • Google reklamları ile neler yapılabilir ve yapılamaz
  • Google Adwords reklam yöneticisi neler yapar
  • SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM(Arama Motoru Reklamcılığı) farkı
  • Google’da ilk sayfada çıkmanın önemi
  • Google Reklamlarında sıralama
  • Google reklam önizlemesiGoogle Adwords Sertifikalı İş Ortağı Facebook Reklamları Google Analytics Sertifikalı İş Ortağı

Dijital Pazarlamanın Sırları!


Haftalık e-bültenimize ücretsiz üye olun, tüm internet reklamcılığı, online pazarlama içerikleri ile birlikte, yeni dijital pazarlama ürünleri her hafta e-postanıza gelsin! Ayrıca Google Reklam Kılavuzu E-Kitabını da ücretsiz indirin!

E-Bültene Abone Olun