0212 227 27 83 Reklam Danışma Hattı

Turizm Pazarlaması

Internet son 10 yılda turizm pazarlamasında köklü değişiklikler olmasını sağladı. Pazarlama yaklaşımları, teknik altyapılar, turist davranışları bu kadar hızlı değişirken Türkiye turizm sektörü buna nasıl uyum sağlıyor?


Expedia.com dünyanın en büyük tur operatörü haline gelirken, internete uyum sağlayamayan birçok hotel de yok pahasına rezervasyon almaya başladı.

 

Online turizm pazarlaması ile ilgili hizmetlerimizi daha detaylı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin…!

Bilgilerinizi bırakın, Sizi Arayalım!


Web Girişim olarak da, turizm sektöründeki kurum ve kuruluşların bu devrimi yakalayabilmeleri hatta daha ileriye götürmeleri için özgün modeller geliştirdik. Destinasyon, hotel ve seyahat acenteleri için ayrı ayrı projelendirilmiş hizmetlerimiz:

Hotel Pazarlaması:

Şehir ve resort hotelleri için farklı şekillerde olmak üzere; marka bilinirliğinin arttırılması, direkt rezervasyonlarla kar marjının yükseltilmesi, düşük sezonların veriminin arttırılması, sadık müşterilerin tanıtıma katılması,  reklam çalışmalarının veriminin arttırılması için sunulan hizmetler.

Seyahat Acenteleri:

Acentelerin niş ürünlerinin öne çıkarılması başta olmak üzere, yeni satış kanallarının oluşturulması, potansiyel müşterilere en az masrafla ulaşılması, ofis masraflarının düşürülmesi, müşteri ile daha sıkı/sıcak iletişim kurulması için sunulan hizmetler.

Destinasyon Pazarlaması:

Destinasyonların internetin sunduğu maksimum olanakları kullanarak, birebir potansiyel ziyaretçileri ile iletişime geçebilmeleri, yerel ve küresel ölçekte tanıtımlarını yapabilmeleri ve marka elçileri oluşturulurken, turist sadakatinin arttırılması için sunulan hizmetler

Örnek Çalışma: Wizard Istanbul

Ücretsiz e-kitap: Destinasyon Pazarlama

Google Adwords Sertifikalı İş Ortağı Facebook Reklamları Google Analytics Sertifikalı İş Ortağı

Dijital Pazarlamanın Sırları!


Haftalık e-bültenimize ücretsiz üye olun, tüm internet reklamcılığı, online pazarlama içerikleri ile birlikte, yeni dijital pazarlama ürünleri her hafta e-postanıza gelsin! Ayrıca Google Reklam Kılavuzu E-Kitabını da ücretsiz indirin!

E-Bültene Abone Olun